Zawiercie

Punkt rekrutacyjny Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej w Kielcach im. św. Jana Pawła II

New Consulting Group

Kontakt:

  • ncg@ncg.com.pl
  • +48 519 170 250

NCG to firma doradczo–szkoleniowa, której głównym celem jest podnoszenie kwalifikacji kadr poprzez specjalistyczne treningi, szkolenia i coaching oraz doradztwo zawodowe.

Misją naszej firmy jest tworzenie i wspieranie rentownych projektów szkoleniowo doradczych, zapewniających klientom satysfakcję i efektywność w realizacji celów biznesowych.

Firma NCG wspiera rozwój kompetencji i kwalifikacji na rynku pracy. Trenerami są wykształceni specjaliści praktycy, a dzięki profesjonalnie przygotowanym i wdrożonym programom szkoleniowym, wykreowano świetnie zorganizowane i wspierające się grupy profesjonalnych pracowników. Wielu uczestników szkoleń znalazło swojego docelowego pracodawcę, a inni założyli i rozwijają własne biznesy.

Firma NCG w latach 2008-2023 zrealizowała ponad 200 projektów szkoleniowych, w ramach których przeszkoliła tysiące pracowników oraz osób niepracujących, znacząco podnosząc ich kwalifikacje zawodowe. Przeprowadziliśmy również setki godz. coachingu (lifecoaching i businesscoachingu) i doradztwa.

NCG posiada własne biuro oraz sale szkoleniowe w Zawierciu wyposażone w komputery mobilne. Firma posiada duże doświadczenie w zakresie doradztwa, szkoleń i coachingu kariery.